Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás

 

logo-sokol.jpg

Skupina Juniorek funguje od 1.10.2012 pod TJ Sokol Vysočany - Česká obec sokolská jako všechny kategorie Pražských mažoretek. Jejich historie sahá až do roku 1998. Dnes se řadí mezi přední mažoretkové soubory v České republice. V současné době mají Pražské mažoretky cca 60 členek ve věku od 5 - 18 let, rozdělených do 4 věkových skupin.
Do naší skupiny chodí děvčata, které jsou narozené v roce 2008, 2009 a 2010. Skupina byla pro mažoretky přípravou pro další práci v budoucnu. Učíme se základy a pokročilost mažoretek, twirlingu, baletu a práci s tělem. Skupina byla založena za účelem prací s dětmi od útlého věku. Holčičky pak daleko jednodušeji vstoupí do mažoretkového světa plné soutěží a vystoupení. 
 
sokol-vysocany.jpg

Teď už má skupina za sebou mnoho zkušeností, tréninků, vystoupení a soutěží. Jsou velmi energickým a zajímavým týmem kde jsou všechny kamarádky, které krásně trénují a soutěží společně. Velmi pěkně reprezentují náš velký tým. Mažoretky společně zvládají někdy i nemožné a svědomitě trénují na každou sezónu.
 

Mohou se již pochlubit těmito tituly:

I.VICEMISTR mažoretkových formací SHČR 2015, ktg. Děti
MISTR oblasti 2017, ktg. Děti mladší
MISTR oblasti 2018, ktg. Děti mladší
I.VICEMISTR Čech 2018, ktg. Děti mladší
I.VICEMISTR oblasti 2019, ktg. Děti starší
II.VICEMISTR oblasti 2022, ktg. Děti starší
II.VICEMISTR semifinále 2022, ktg. Děti starší
II.VICEMISTR České republiky 2022, ktg. Děti starší

dsc_1169.jpg


Vystoupení The Greatest Show - Live in concert v divadle Hybernia:

Dále se naše skupina může pochlubit vystoupením, které se konalo 9.10.2019.
V soutěžní sezóně 2019 měli mažoretky pódiovou formaci tématickou, a to na úvodní skladbu muzikálu The Greatest showman. Od téhož roku se začalo uvádět představení The Greatest show - Live in concert v pražském divadle Hybernia.
Holky, dostaly možnost v tomto představení účinkovat, tedy být součástí nádherné a velkolepé show. 
Děkujeme všem, co se na skvělém představení The Greatest show - Live in concert podílíte, za nezapomenutelný zážitek!

img-20191010-wa0012.jpg

dsc_0236.jpg

dsc_0252.jpg

dsc_0342.jpg

Snídaně s Novou:

Dne 16.10.2019 byla ve Snídani s Novou reportáž ze dne kdy naše holky byly součástí velkolepé show The Greatest show - Live in concert. Mohly jsme si připomenout celý ten krásný den strávený v divadle Hybernia. Níže vkládáme odkaz na záznam a časy vstupů

https://novaplus.nova.cz/porad/snidane-s-novou/epizoda/38350-snidane-s-novou-16-10-2019

Vstupy:
1. 15:55
2. 51:35
3. 1:07:20 (naše mažoretky)

nebo pouze náš mažoretkový vstup najdete na našem YouTube kanále, a to pod tímto odkazem:

https://www.youtube.com/watch?v=R1XzEN2T2TU


dsc_0067.jpg

Skupina Juniorky je opravdu rodinným týmem, je pod vedením sester - starší sestra Denisa Nestávalová (Rajchartová), mladší sestra Vanesa Rajchartová a jejich maminka Andrea Rajchartová. Sestry se mažoretkám věnují od dětství, fungovaly a soutěžily jak se skupinou tak i v sólech a duích kde Pražské mažoretky vždy velmi dobře reprezentovaly a mají několik titulů jak se skupinou tak i vlastních ze sól a duí. Obě dvě se nevěnovaly pouze klasické mažoretce ale poté se začaly věnovat velmi aktivně i twirlingu, ve kterém reprezentovaly v sólech a duích a tanečním týmu. Poté se jeden rok věnovaly skupinové disciplíně Exhibition corps kde jde o spojení mažoretkového pochodu s twirlingem, s touto choreografií soutěžily i na Mistrovství Evropy. Mohou tedy mažoretkám předat                                                  mnoho zkušeností.


Oficiální FB stránky, všechny kategorie:

icon-fb.jpg


Oficiální IG stránky, všechny kategorie:

icon-inst.jpg

 uvodpm5.jpg


Oficiální Youtube kanál, trenérek ktg. Juniorky a skupiny Juniorky:

icon-soutube.jpg

dsc_0661.jpg